[vc_empty_space height="-5px"]
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem. [vc_empty_space height="10px"]
[vc_empty_space height="20px"]

Kilka słów o Fundacji

Cieszymy się, że do nas trafiłeś i witamy Cię z otwartymi ramionami:) 

 • Fundacja GOOD CHALLENGE powstała wiosną 2020 roku.
 • Jej pierwotnym założeniem było stworzenie pierwszego w Polsce portalu społecznościowego pod skrzydłami organizacji pozarządowej, który zrzeszałby i jednoczył ludzi, którym wciąż zależy na innych ludziach i naszej planecie. Tak właśnie powstał portal społecznościowy wraz z aplikacją do podejmowania i rzucania dobroczynnych challengy GOODCHALLENGE.ME. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej – wejdź w zakładkę CHALLENGE. 
 • Celem naszej fundacji jest angażowanie i motywowanie do szeroko pojętej dobroczynności. Chcemy szukać i rozwijać formy, za pomocą których każdy znajdzie rodzaj charytatywnych działań odpowiedni dla siebie.
 • Chcemy pokazać, że dobroczynność to nie akcja od „wielkiego dzwonu”, ale coś, co możemy wplatać w swoją codzienność, tak aby przynosiła nam masę satysfakcji, wzruszeń i zadowolenia!
 • Wierzymy, że „czym skorupka za młodu nasiąknie…”, dlatego szczególnie angażujemy się w docieranie z naszymi kampaniami do przedszkoli i szkół.
 • Współpracujemy i działamy na rzecz innych organizacji pozarządowych, aby prezentować i udowadniać, że dobroczynność niejedno ma imię, a jej ogromnie szerokie spektrum pozwoli każdemu z powodzeniem świetnie poczuć się w roli Dobrodzieja czy Dobrodziejki:)

Główne cele statutowe Fundacji:

 • motywowanie do wielorakich działań prospołecznych i proekologicznych,
 • rozwijanie aktywnych postaw obywatelskich,
 • tworzenie możliwości dokumentowania działalności na rzecz dobra ludzi, zwierząt i planety,
 • jednoczenie i promowanie innych organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego,
 • wspieranie i promowanie firm szanujących godność ludzi i świata przyrody,
 •  promowanie prospołecznych działań w mediach społecznościowych.

Olga Stroiwąs

Prezes Zarządu i założycielka Fundacji GOOD CHALLENGE

Cześć:) Miło mi Cię poznać:) 

Fundacja GOOD CHALLENGE nigdy nie powstałaby, gdyby nie mój ś.p. synek Borysek. Doświadczenia i emocje, związane z Jego krótkim, półrocznym życiem nauczyły mnie, że z życia trzeba wyciskać tyle dobrego, ile się da! Dobroczynność nie jest nudna i jest absolutnie dla każdego! Wystarczy znaleźć odpowiednią dla siebie formę i wpleść ją w swoją codzienność tak, aby dzień w dzień przynosiła nam masę satysfakcji i wzruszeń!

Mam za dużo pomysłów, 4 dzieci, 3 adoptowane koty, 2 przygarnięte psy i 1 męża. Jestem wielbicielką rzeczy z drugiej ręki, rękodzieła, przyrody, książek, aranżacji wnętrz i wspólnego biesiadowania:) 

Wiesław Płotka

Członek Zarządu Fundacji GOOD CHALLENGE oraz Full-Stack Developer

Stworzył pierwotne serce projektu – aplikację i portal do podejmowania i rzucania dobroczynnych challengy. Zajął się całą jego techniczną częścią. W jego głowie jest milion pomysłów, a jego kreatywność nie zna granic. Praca przy projekcie GOOD CHALLENGE, to dla niego ogromna przyjemność i wyróżnienie. Lubi angażować się w projekty, które mają szczytny cel i świetny potencjał do rozwoju.

CZEKAMY NA WAS! 🙂

Zostań Koordynatorem/Koordynatorką Fundacji GOOD CHALLENGE w Twoim Liceum:)

Lubisz angażować się i brać udział w ciekawych projektach? A może chcesz spróbować swych sił jako dziennikarz lub pokazać światu swój reporterski talent? 

Zostań Koordynatorem Kampanii w swoim liceum i twórz wspólnie z nami rok pełen dobrych akcji! Czekamy na Ciebie!

Zajrzyj w zakładkę „Kampanie i Projekty” po więcej szczegółów:)